Künye


 

 

Genel Yayın Yönetmeni

Doğan Alayoğlu

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Emrah Paça

Spor Müdürü

Orhan Çavuşoğlu

Editörler

Tolga Şahin,Ali Altuntaş,Tuncay Lakot

Gece Editörü

Şükrü Üçüncü

Reklam Ve Halkla İlişkiler

Ergun Hardaloğlu

Hukuk Danışmanı

Av.Nusret Yılmaz

Haber Merkezi

1 nolu Erdoğdu Mahallesi Yenigün Sokak No 8 kat 1 Ortahisar/Trabzon

Telefon: 5417871461 info@spor61.net

 

 

Yazılım ve Sistem Yönetimi

Habersistemim

Ajanslar

AA

 

Privacy Policy

© Copyrigth 2006 Spor61.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları spor61 .net'e aittir. Bu sitede yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile telif hakları korunmaktadır. Bunlar yazılı iznimiz olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Spor61.net'teki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Bu site hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the siteniz .com. However, sometimes the Spor61.net uses third parties to process your information.Spor61.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the siteniz .com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Spor61.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Spor61.net and its services. When you use Spor61.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Spor61.net cookies section of our full Privacy Policy.

 

habersistemim: buki