Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, yeni sezonda 25 bin kombine ve 100 bini aşkın forma satmayı hedeflediklerini söyledi.

Trabzonspor Kulübü, yeni sezon öncesi taraftarların kombine ve forma satışlarına ilgi göstermeleri için çeşitli kampanyalar başlattı. Kampanyalara destek veren ve kulübün sosyal medya hesabından yapılan anketleri Twitter'dan duyuran Başkan Usta, "Hedef 25 bin kombine ve 100 bini aşkın forma. Anket cevaplarıyla kale arkası ve doğu/batı tribün fiyatlarında anlaştık. Hayırlı uğurlu olsun. Artık top sizde" ifadelerine yer verdi.

BAŞKAN USTA FİYATLARI AÇIKLADI

Oylamaya sunulan anketlerin sonucunu ise Başkan Muharrem Usta açıkladı. Bu sonuçlara göre, yeni sezonda kale arkaları alt-üst tribün kombine fiyatlarının 350 lira, doğu alt-üst ve batı tribünlerinin fiyatının ise 750 lira olduğu açıklandı. Başkan Usta, 150 lira değerindeki yeni sezon formasının da hediye olarak verileceğini belirterek, "Öğrencilere yüzde 30 indirim olacak. Ayrıca eşiyle kombine alana ikinci kombinede yüzde 50 indirim yapılacak" dedi.